Regulamin sklepu

Sklep internetowy, działający pod adresem www.fabrykabarw.webd.pl prowadzony jest przez firmę Fabryka Barw – Magdalena Niemczuk, zarejestrowaną przez Prezydenta Miasta Kostrzyn nad Odrą, nr NIP: 598-120-97-41, nr REGON: 080104444, z siedzibą przy ul. Kościuszki 5b-8; 66-470 Kostrzyn nad Odrą
Regulamin sklepu

Sklep internetowy prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet.
Zamówienia są przyjmowane przez strony www.fabrykabarw.webd.pl, w wyjątkowych przypadkach telefonicznie pod numerem 500 057 664. Po złożeniu zamówienia klient dostaje e-mailem informację o jego przyjęciu z prośbą o potwierdzenie. Realizacja zamówienia rozpoczyna się:
a) w przypadku zamówień płatnych przy odbiorze - po tym, jak do sklepu dotrze od klienta e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia.
b) w przypadku zamówień płatnych przelewem - w chwili dotarcia przelewu opłacającego zamówienie na konto sklepu.
Do każdego zamówienia dołaczana jest Faktura VAT.
Klient może wprowadzić zmiany w zamówieniu do momentu otrzymania e-maila potwierdzającego przekazanie zamówienia do realizacji.
Klient może wycofać złożone zamówienie telefonicznie pod numerem 500 057 664 lub e-mailem pod adresem Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
Klient nie może anulować zamówienia, które jest w trakcie realizacji.
Niniejsza oferta handlowa nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych i nie przedstawia stanów magazynowych.
Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili potwierdzenia przez sklep zamówienia.

Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.
Do każdego zamówienia doliczane są koszty przesyłki. Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez klienta i określony w zamówieniu sposób.

Przy każdym towarze podany jest czas realizacji zamówienia. Jest to czas, który upływa od złożenia zamówienia do chwili wysłania zamówionych towarów ze sklepu, przy czym uwzględniane są tu tylko dni robocze. Zamówienie na towary o różnym czasie realizacji wysyłane jest po skompletowaniu całości, tzn. po upływie czasu najdłuższego z podanych. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany czasu realizacji zamówień, których czas dostawy wynosi powyżej 3 dni, gdyż produkty z takim czasem realizacji sprowadzane są na zamówienie.
Termin otrzymania przesyłki = czas realizacji + czas dostawy
Przesyłki dostarcza:
Poczta Polska - przesyłka priorytetowa, czas dostawy 2 dni lub GLS - czas dostawy 24h
Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary:
- przy odbiorze: należność pobiera listonosz lub kurier, tylko do zamówień poniżej 1500 zł;
- przelewem bankowym na konto sklepu całości kwoty zamawianego towaru.
Przesyłki zagraniczne mogą być opłacane tylko przelewem.
Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki.
Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie był używany, kopiowany ani nie został w żaden sposób zniszczony i znajduje się w oryginalnym opakowaniu. Zamówienia na produkty sprowadzane zza granicy (czas realizacji 7 dni) są "zamówieniami specjalnymi" i nie podlegają temu prawu, jednak każda reklamacja rozpatrywana jest indywidualnie.
Zwracany towar należy odsyłać razem z otrzymanym wraz z nim rachunkiem Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 7 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta lub. Koszt dostawy i odesłania towaru nie podlega zwrotowi.

Reklamacje.
Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady techniczne lub uszkodzenia powstałe podczas dostawy, powinien odesłać go przesyłką pocztową pod adresem sklepu
Fabryka Barw, Kościuszki 5b-8, 66-470 Kostrzyn nad Odrą.
Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.
Koszty, związane z odesłaniem towaru reklamowanego, sklep zwraca natychmiast po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji. Do odsyłanego towaru należy dołączyć rachunek oraz informację o wadzie produktu. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 7 dni roboczych od ich wpłynięcia.
Towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania nakładu), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru.
Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego lub sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy.

 

Zadaj pytanie na GaduGadu

Gadu-Gadu
lub zadzwoń na numer
508 646 685
Znak akceptacji

Właściciel

sklep internetowy fabrykabarw.webd.pl
jest prowadzony przez firmę:
Fabryka Barw - Magdalena Niemczuk
ul. Kościuszki 5b-8
66-470 Kostrzyn nad Odrą
NIP 858-158-27-68

Lakier Kameleon, Lakier Candy, Lakiery Kameleon, Lakier Tunning Chrom